top of page
flowers-eucaaliptus-composition.jpg

WE DELIVER

IN KATOWICE

AND SURROUNDINGS

ABOUT US

Dozen  years of experience on  market  floristic.

Trust the professionals!
In addition to making flower arrangements for all occasions,  we also deal with flower decorations.
We will be happy to advise you on choosing the right bouquet for any occasion. We are also happy to answer any questions or doubts, we will agree on the possibility of carrying out orders that go beyond the standard offer.


Our offer includes:

 • occasional bouquets

 • wedding bouquets

 • Christmas centerpieces

 • gifts and floristic accessories

 • ceramics

 • potted flowers

Jakie kompozycje oferujemy w naszej kwiaciarni?

Nasza oferta to rozbudowane kompozycje i produkty, wśród których można znaleźć m.in.:

 • Bukiety - z klasycznych róż, orchidei, sezonowych kwiatów, w stylu boho, z gerber i wiele więcej kompozycji.

 • Flower box – czyli produkty idealne na prezent, które mają formę kwiatów umieszczonych w ozdobnym pudełku.

 • Kwiatów na pogrzeb – to klasyczne wieńce stojące, wiązanki, palmy pogrzebowe.

Proponujemy również balony z helem, które polecamy dodać do zamawianej kompozycji z kwiatów. Dostępne są np. balony z napisem „100 lat”, balonowe niespodzianki, duże serce czy małe serce.

box-flowers-green-garden_edited_edited.j
beautiful-bouquet-basket-placed-burlap_e
About

Jakie zalety ma nasza kwiaciarnia online?

W naszej kwiaciarni internetowej Klienci zyskują wygodę, komfort i oszczędność czasu, mogąc kupować piękne kwiaty bez wychodzenia z domu. Poza tym proponujemy jedynie świeże kwiaty w bardzo atrakcyjnych, przystępnych cenach.

Zapewniamy usługi na wysokim poziomie, dzięki czemu nasi Klienci zyskują pewność, że kwiaty dotrą na czas do adresata w idealnym, nienaruszonym stanie. Przewozimy je w specjalnych opakowaniach i w odpowiednich warunkach. W efekcie zawsze świeże i piękne dotrą pod wskazany adres obdarowywanej osoby.

Oferta kwiaciarni internetowej jest idealną propozycją również dla tych Klientów, dla których w pierwszej kolejności liczy się czas. W naszym asortymencie można znaleźć gotowe kompozycje, które dostarczymy do adresata jeszcze tego samego dnia. Jeśli więc Klient z jakiegoś powodu nie może sam zorganizować świeżego, pięknego bukietu kwiatów, jak najszybciej powinien skorzystać z naszych usług!

Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim możemy pochwalić się kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku florystycznym. Dzięki temu obecnie należymy do elitarnego grona profesjonalistów, którzy z przyjemnością doradzą w wyborze odpowiedniego bukietu na każdą okazję. Jesteśmy otwarci na realizację zleceń wykraczających poza standardową ofertę!

Poza tym jako jedni z nielicznych proponujemy kwiatomat, który pracuje 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Maszyna ta wydaje za nas bukiety i kompozycje. Korzystanie z takiego urządzenia jest bardzo intuicyjne, wystarczy:

 • Kupić na miejscu kwiaty, płacąc kartą i wybierając odpowiednie okienko,

 • Kupić kwiaty przez internet, zapłacić przez sklep internetowy i odebrać kompozycję w kwiatomacie za pomocą kodu dostępu,

 • Zamówić kwiaty przez telefon, odebrać je w urządzeniu płacąc kartą, wybierając opcję odbiór rezerwacji. Kod odbiory wysłany będzie sms-em.

Każdy z bukietów tworzony jest z najlepszych gatunkowo kwiatów. Kwiatomat ma ustawioną odpowiednią temperaturą i dostęp do wody – kwiaty przechowywane są w wazonach, torbach lub flowerboxach.

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi usługami, jakie świadczymy w Kwiaciarni Czar Kwiatów i Ogrodów!

WhatsApp Image 2023-01-04 at 11.48.44.jpeg

10% DISCOUNT

ON SELECTED

BOUQUETS

SPECIAL ORDERS AND CONTACT

Message sent. Thank you.

Contact
bottom of page