top of page
flowers-eucaaliptus-composition.jpg

DOSTARCZAMY
W KATOWICACH

 

Kwiaciarnia internetowa Katowice

Jako kwiaciarnia internetowa Czar Kwiatów i Ogrodów, oferujemy świeże, piękne, cięte kwiaty na każdą okazję. Miejsce to powstało po to, aby nieść radość i pomagać wyrażać każde, najskrytsze uczucia. Zamówienia przyjmujemy zarówno telefonicznie, jak i przez internet, a kompozycje dostarczamy pod wskazany przez Klienta adres jako fachowcy od poczty kwiatowej. Na miejscu w Katowicach dostępna jest też rozbudowana oferta kwiatów doniczkowych. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych pracowników florystów, którzy są w stanie stworzyć wyjątkowy bukiet.

Jakie kompozycje oferujemy w naszej kwiaciarni?

Nasza oferta to rozbudowane kompozycje i produkty, wśród których można znaleźć m.in.:

  • Bukiety - z klasycznych róż, orchidei, sezonowych kwiatów, w stylu boho, z gerber i wiele więcej kompozycji.

  • Flower box – czyli produkty idealne na prezent, które mają formę kwiatów umieszczonych w ozdobnym pudełku.

  • Kwiatów na pogrzeb – to klasyczne wieńce stojące, wiązanki, palmy pogrzebowe.

Proponujemy również balony z helem, które polecamy dodać do zamawianej kompozycji z kwiatów. Dostępne są np. balony z napisem „100 lat”, balonowe niespodzianki, duże serce czy małe serce.

box-flowers-green-garden_edited_edited.j
beautiful-bouquet-basket-placed-burlap_e
About

Jakie zalety ma nasza kwiaciarnia online?

W naszej kwiaciarni internetowej Klienci zyskują wygodę, komfort i oszczędność czasu, mogąc kupować piękne kwiaty bez wychodzenia z domu. Poza tym proponujemy jedynie świeże kwiaty w bardzo atrakcyjnych, przystępnych cenach.

Zapewniamy usługi na wysokim poziomie, dzięki czemu nasi Klienci zyskują pewność, że kwiaty dotrą na czas do adresata w idealnym, nienaruszonym stanie. Przewozimy je w specjalnych opakowaniach i w odpowiednich warunkach. W efekcie zawsze świeże i piękne dotrą pod wskazany adres obdarowywanej osoby.

Oferta kwiaciarni internetowej jest idealną propozycją również dla tych Klientów, dla których w pierwszej kolejności liczy się czas. W naszym asortymencie można znaleźć gotowe kompozycje, które dostarczymy do adresata jeszcze tego samego dnia. Jeśli więc Klient z jakiegoś powodu nie może sam zorganizować świeżego, pięknego bukietu kwiatów, jak najszybciej powinien skorzystać z naszych usług!

Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim możemy pochwalić się kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku florystycznym. Dzięki temu obecnie należymy do elitarnego grona profesjonalistów, którzy z przyjemnością doradzą w wyborze odpowiedniego bukietu na każdą okazję. Jesteśmy otwarci na realizację zleceń wykraczających poza standardową ofertę!

Poza tym jako jedni z nielicznych proponujemy kwiatomat, który pracuje 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Maszyna ta wydaje za nas bukiety i kompozycje. Korzystanie z takiego urządzenia jest bardzo intuicyjne, wystarczy:

  • Kupić na miejscu kwiaty, płacąc kartą i wybierając odpowiednie okienko,

  • Kupić kwiaty przez internet, zapłacić przez sklep internetowy i odebrać kompozycję w kwiatomacie za pomocą kodu dostępu,

  • Zamówić kwiaty przez telefon, odebrać je w urządzeniu płacąc kartą, wybierając opcję odbiór rezerwacji. Kod odbiory wysłany będzie sms-em.

Każdy z bukietów tworzony jest z najlepszych gatunkowo kwiatów. Kwiatomat ma ustawioną odpowiednią temperaturą i dostęp do wody – kwiaty przechowywane są w wazonach, torbach lub flowerboxach.

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi usługami, jakie świadczymy w Kwiaciarni Czar Kwiatów i Ogrodów!

WhatsApp Image 2023-01-04 at 11.48.44.jpeg

Kwiatomat 24/7
Odbieraj zamówienia 24/7 
Gotowe bukiety dostępne bez zamówienia 24/7!
Panewnicka 79, Katowice
Zapraszamy!

 

ZAMÓWIENIA SPECJALNE I KONTAKT

Wiadomość wysłana. Dziękujemy.

Contact
bottom of page