top of page

Wiązanki okolicznościowe Katowice

Wiązanki okolicznościowe z tej kategorii dostępne są zarówno w naszej kwiaciarni stacjonarnej, jak i na dowóz. Dzięki nim można podarować bukiet ukochanej osobie i zaskoczyć ją zarówno w domu, jak i w pracy. W ofercie mamy wiązanki, które świetnie nadadzą się jako prezent dla babci czy na wesele do przyjaciół. Klienci mogą wybierać spośród kompozycji wiosennych, letnich czy zimowych – mamy kompozycję na każdą okazję i porę roku. Bez względu jednak na wybór rodzaju wiązanki, zawsze jesteśmy pewni, że będzie to idealny prezent!

Jaką wiązankę okolicznościową wybrać?

Bardzo często nasi Klienci nie są pewni, jak ma wyglądać wiązanka okolicznościowa. W takich sytuacjach chętnie służymy pomocą. Wystarczy tylko powiedzieć, na jaką okazję mamy przygotować bukiet i kto będzie odbiorcą. Przede wszystkim duże znaczenie ma symbolika barw, która kojarzona jest z konkretnymi uczuciami i emocjami. Przyjęło się, że kolor:

  • Zielony odzwierciedla nadzieję, świeżość, wiosnę i działa kojąco,

  • Niebieski symbolizuje zaufanie i wiarę,

  • Czerwony zestawiany jest z gorącym uczuciem, niesie energię i odwagę,

  • Żółty zwiastuje radość i życzliwość,

  • Pomarańczowy pozytywnie nastraja,

  • Biały jest symbolem czystości i mówi o czymś niewinnym,

  • Fioletowy oznacza tęsknotę.

Warto też pamiętać, że wyróżnia się tzw. mowę kwiatów. Znaczenie ma w tym przypadku zarówno ilość, jak i kolor, stopień rozwinięcia pąków czy gatunek kwiatów. Poza tym duże znaczenie ma również dekorowanie bukietów. W naszej kwiaciarni specjalizujemy się w wielu technikach tworzenia ciekawych projektów i jesteśmy na bieżąco z aktualnymi trendami w modzie.

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą wiązanek okolicznościowych w naszej Kwiaciarni Czar Kwiatów i Ogrodów.

bottom of page