top of page

Poczta kwiatowa Katowice

Nasza poczta kwiatowa, którą oferujemy jako Kwiaciarnia Czar Kwiatów i Ogrodów, to propozycja dla Klientów, którzy chcą np. zaskoczyć bliską osobę i obdarować ją wyjątkowym bukietem. Pomagamy w okazywaniu uczuć na odległość i wykonujemy kompozycje na indywidualne zamówienie, korzystając przy tym ze świeżych, ciętych kwiatów.

Przewożone kompozycje właściwie zabezpieczamy w trakcie transportu, aby dotarły do wskazanego miejsca w nienaruszonym stanie. Nasi floryści zabezpieczą kwiaty odpowiednim papierem, chroniącym je przed działaniem wiatru, mrozu czy wysoką temperaturą. Dodatkowo łodygi kwiatów nawilżamy w ligninie lub w pojemniku z wodą i dodajemy do nich odżywki, która przedłuża świeżość kompozycji.

Dlaczego warto skorzystać z poczty kwiatowej?

Przede wszystkim zyskuje się w ten sposób kompleksową usługę oraz dużą oszczędność czasu. Nasi Klienci mogą w krótkim czasie znaleźć kompozycję idealną dla siebie spośród naszych propozycji na stronie internetowej, lub po kontakcie z nami, stworzyć indywidualne zamówienie. Poza tym bardzo dbamy o to, aby usprawnić kontakt z Klientami – szybko odpisujemy na maile, na bieżąco odbieramy telefonu, doradzamy i sprawnie realizujemy wysyłki. Zapewniamy dostarczenie przesyłek na czas. Zadbaliśmy też o to, aby zamówienia składało się u nas szybko i bez podawania zbędnych danych.

Zachęcamy do kontaktu z Kwiaciarnią Czar Kwiatów i Ogrodów, gdzie dokładamy wszelkich starań, aby poczta kwiatowa spełniła oczekiwania nawet najbardziej wymagającego Klienta.

bottom of page