top of page

Wieńce kwiatowe Katowice

W swojej ofercie mamy również piękne wieńce kwiatowe – wyjątkowo trwałe i doskonale prezentujące się przez cały rok. To idealny wybór na pogrzeb, aby wyrazić smutek po stracie bliskiej osoby i uczcić jej pamięć, jednocześnie dekorując nagrobek. Stawiamy przede wszystkim na różnorodność i bogactwo form oraz kolorów, a Klienci mogą wybrać spośród dostępnych opcji na stronie, lub stworzyć kompozycję na zamówienie.

Jakie wieńce kwiatowe oferujemy?

Proponujemy zarówno proste, skromne kompozycje w stonowanych barwach, jak i te w nietypowych formach czy wariantach kolorystycznych. Wieńce powstają ze świeżych kwiatów, które estetycznie się prezentują. Bukiety pogrzebowe mogą być zdobione np. jodłą czy świerkiem. Kompozycje tworzą storczyki, róże, goździki czy margaretki. Możliwości jest oczywiście o wiele więcej!

Kompozycje z naszej oferty są także bogate w dodatki w formie jodły czy gipsówki. Poza tym do każdego wieńca możemy dołączyć kondolencje. Wypisujemy je na ozdobnej szarfie. Klient może także dobrać wielkość bukietu – w ofercie mamy małe, średnie i duże kompozycje. Każdy z wieńców możemy dostarczyć pod wskazane adres, Klient może odebrać zamówienie w naszym sklepie lub kwiatomacie.

Jeśli szukasz pięknych wieńców kwiatowych, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem Kwiaciarni Czar Kwiatów i Ogrodów, w której wykonujemy kompozycje kwiatowe spełniające wymagania każdego Klienta. Wybierz wieńce kwiatowe w naszej kwiaciarni z gwarancję świeżości, jakości i dotrzymania terminu realizacji.

bottom of page