top of page

Stroiki kwiatowe Katowice

Stroiki kwiatowe to kompozycje, które uatrakcyjnią wnętrze, dodając mu elegancji oraz klasy. Są także efektownym pomysłem na upiększenie salonu, korytarza czy zacisznej sypialni. Idealnie sprawdzą się również podczas świąt, spotkań w rodzinnym gronie, a na co dzień umilą odbiór przestrzeni, w jakiej się znajdują.

Takie stroiki tworzą magiczną atmosferę, a stół dzięki nim zyska niepowtarzalny koloryt. W naszej ofercie proponujemy wiele rodzajów kompozycji kwiatowych, które staną się ozdobą każdego domu czy biura. Każdy z prezentowanych w naszej kwiaciarnie stroików, przygotowany jest na bazie świeżych kwiatów najwyższej jakości. Łodygi mają zapewniony dostęp do wody, którą wzbogacamy o odżywkę, aby posłużyły na długi czas. Do każdego stroika dołączamy także piękne naczynie, które tworzy harmonijną całość i jeszcze bardziej uatrakcyjni ich wygląd.

Jakie stroiki kwiatowe wykonujemy?

W naszej kwiaciarni internetowej dostępne są gotowe stroiki, spośród których Klient może wybrać interesującą go wersję. Na specjalne życzenie wykonujemy również kompozycje na zamówienie z wybranych przez Klienta gatunków czy kolorów kwiatów. Do wyboru są m.in. tulipany, róże, anemony, słoneczniki, hortensje, paprocie czy trawy. Do dekoracji naszych stroików wykorzystujemy liście i owoce. Niektóre ze stroików mają w zestawie naczynie w barwie grafitowej, a inne w odcieniu bieli. Każda z kompozycji stanowi piękną, niepowtarzalną całość, która z pewnością stanie się unikalną ozdobą każdego stołu.

Jesteśmy otwarci na indywidualne wymagania Klientów, dlatego dajemy możliwość wykonania podobnych stroików na zamówienie, w innym rozmiarze czy kolorystyce. Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów zamówienia.

bottom of page