top of page

Kwiaty na zamówienie – Katowice

Proponujemy piękne kwiaty na zamówienie, które powstają zgodnie z sugestiami naszych Klientów. To w pełni personalizowane kompozycje, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Po skontaktowaniu się z naszymi pracownikami Klient ma możliwość dowolnego określenia wielkości bukietu, doboru gatunków kwiatów, ich kolorów i ewentualnych dodatków. Istnieje także możliwość dołączenia spersonalizowanej dedykacji czy wiadomości. Co ważne, taki bukiet można zamówić za pomocą poczty kwiatowej lub odebrać osobiście w Katowicach.

Kiedy warto wybrać bukiet na zamówienie?

To idealny wybór, jeśli chce się sprawić, aby osoba, dla której przeznaczone są kwiaty, poczuła się ważna i doceniona. Z oferty tej skorzystają również Klienci, którzy w naszym asortymencie nie znaleźli kompozycji spełniającej ich oczekiwania.

Kwiaty na zamówienie będą również doskonałym pomysłem, jeśli chce się stworzyć prezent, który stanowi odwołanie do pewnych cech osobowości czy upodobań. Kwiaty personalizowane sprawdzą się jednak tak naprawdę na każdą ważną okazję – urodziny, zaręczyny czy rocznice.

W naszej ofercie dajemy możliwość dopasowania kwiatowych kompozycji na zamówienie do konkretnej osoby. Polecamy, aby kolor wiodący takiego bukietu był ulubioną barwą obdarowanej osoby. Dobrym wyborem będzie też zadbanie o obecność ulubionego gatunku roślin. Do bukietu można też dołączyć wstążkę czy dekorację, jaka nawiązuje do określonych wspomnień czy zainteresowań.

Jako specjaliści w Kwiaciarni Czar Kwiatów i Ogrodów z pełnym profesjonalizmem podchodzimy do każdego indywidualnego zlecenia, aby zachwycić swoich Klientów.

bottom of page